Geellakkimine

 

Hakkasin geellakkimise teenust pakkuma alates 2010. aastast, mil tutvustati Hand & Nail Harmony Gelish´i uudset lakkimissüsteemi. Algselt kasutati mõlemat nimetust- geelakk ja püsilakk. Järgmisel aastal lisandus minu koolituste nimekirja juba ka GlamLac´i seminar. Seejärel tulid Supernail ProGel´i, ProNais Sopolish Protect and Peel`i  ja Bio Sculpture EVO workshopid. Kõik käis sama põhimõtte järgi ja kõikidelt läbitud koolituselt võtsin omale vajalikud teadmised ja nipid juurde. 2018. aastal sattusin aga ise segadusse küsimusega, mida tehakse geellaki hooldusel? Olin siiani õppinud soak-off ja peel-off meetodit. Mis geellakki küünetehnikud nüüd veel teevad, näeb välja paksem ja eemaldatakse aparaadiga? Küsimusele sain vastuse E.Mi School Estonia geellaki saladuste seminaril.

Minu poole tasub pöörduda juhul, kui soovid maniküüri, mis oleks lakitud geellakiga. Eemaldan vana laki sulatades. Kui see meetod ei sobi, siis saab aluslaki asemel kasutada ka NailSkin kaitsekihte. Aparaadihooldust mina ei teosta (selle sooviga saab pöörduda Liisi või Aile poole).

Kuidas näeb välja geellaki hooldus?

 

 

 

Küüsi kaitsev ja tugevdav Protect & Peel maniküür

SoPolish uuenduslik ja ainulaadne Protect & Peel geellaki tehnoloogia tagab selle, et küüne naturaalne pind ei puutu kokku geelikihiga ja klient saab ise kodus geellaki eemaldada.

SoPolish Peel-Off geellakk – uus ja revolutsiooniline võimalus saada  pikalt püsiv geellakk, mida on ise võimalik  kodus eemaldada ja mis ei kahjusta küüsi.
SoPolish geellakk tagab selle,  mida kõik naised ootavad ja soovivad:

  1. Kaunis maniküür mis püsib  vähemalt 14 päeva
  2. Kõrgläige
  3. Tugevdab küüsi
  4. Ei kahjusta küüsi (küüsi ei karestata! )

 

Lisaks tagab ainult unikaalne SoPolish Peel-Off geellakk:

 

  1. Täieliku kaitse küüntele, unikaalne kaitsev NailSkin kiht on küüne ja värvigeeli vahel
  2. Kliendil on ise võimalik kodus 2-3 nädalat hiljem geellakk eemaldada
  3. Ei mingit atsetoonis leotamist!